ایمیل پشتیبانی خرید: [email protected]

توسعه نرم افزار

توسعه نرم افزارهای بزرگ، متوسط، کوچک و تحت مایکروسافت آفیس

شرکت دیاکو با توجه به نیاز بازار سعی در تولید بسته های نرم افزاری مختلف تحت بسترهای گوناگون دارد. در هر صفحه از محصولات توضیحات کامل در خصوص آن نرم افزار ارائه به همراه ویدئوی راهنمای استفاده از آن قرار داده شده است که برای مطالعه و مشاهده ویدئو می توانید به قسمت توضیحات در پایین صفحه هر محصول مراجعه نمایید.

درهیچ یک از نرم افزارها پسوردی وجود ندارد و شما می توانید به تمامی فرمول ها و کد های آن دسترسی داشته باشد. همچنین لازم به ذکر است که نرم افزار های تحت اکسل با نسخه آفیس ۲۰۱۳ به بالا کارایی مناسب را خواهند داشت.

همچنین نرم افزارها را می توانید در بیش از یک کامپیوتر استفاده نمایید. اما خواهشمند است برای احترام به حقوق نشر از انتشار آن به دیگران خودداری نمایید.

پس از انجام مراحل خرید، شما به وب سایت دوباره رجوع داده می شوید و در آنجا لینک دانلود نرم افزار و فایل ویدئو راهنما قرار داده شده است. همچنین لینک دانلود فایل نرم افزار و ویدئو راهنما به آدرس ایمیل وارد شده در هنگام خرید نیز ارسال خواهد شد (در صورت عدم مشاهده ایمیل، لطفاً قسمت اسپم فولدر را نیز بررسی نمایید.

استفاده از لینک دانلود پس از انجام خرید دارای محدودیت استفاده است (یعنی به صورت محدود می توانید با استفاده از لینک فایل را دانلود نمایید). بنابراین پس از خرید و دریافت فایل ها، لطفاً فایل اولیه را در جایی ذخیره کرده و سپس با کپی گرفتن از آن، فایل کپی شده را استفاده نمایید یا تغییر دهید.

همچنین در صورت بروز هر گونه مشکل در هنگام دانلود لطفا با شرکت تماس گرفته یا ایمیل بزنید تا در اسرع وقت مشکل شما را برطرف نماییم.

© دیاکو دانش افزار.

@DeyakoLTD

ما را در تلگرام دنبال کنید.

مشاهده کانال
بستن
X