ایمیل پشتیبانی خرید: [email protected]

درباره ما

شرکت پارسار سیرنگ خرد با نشان تجاری دیاکو دانش افزار در سال ۱۳۹۳ در راستای ارتقای سطح دانش و فرهنگ در ایران بزرگ و جهان تشکیل شد و تلاش دارد تا با ارائه محصولات دانشی بر بستر اینترنت، تولید انواع بسته‌های نرم‌افزاری، ارائه خدمات مشاوره و تولید محصولات فیزیکی در پیشرفت خرد، دانش و فرهنگ نه تنها در سرزمین پاک ایران بلکه در جای جای دنیا همکاری کرده باشد.

ما بر این باوریم که تمام انسان‌ها در هستی حقوقی برابر داشته و باید با کمک یکدگیر بتوانند زندگی سالم، پویا، به دور از جنگ و ستیز برای یکدگیر به ارمغان بیاورند. انسان‌ها نه تنها در برابر یکدیگر مسئول هستند، بلکه در برابر حیوانات، گیاهان و محیطی که در آن زندگی می‌کنند نیز مسئول بوده و بایست دانش و توان خود را در بهبود هرچه بیشتر در هستی بکار بندد (و نه تخریب و از بین بردن آن).

ما می‌توانیم با تکیه بر سه پند ایرانی «گفتار نیک، پندار نیک و کردار نیک» پاکی و درستی را به زمین برگردانیم و همواره بایست سعی کنیم تا «یادگیریم، یاد دهیم و یادگرفته‌ها را بکار بندیم».

 

شرکت پارسا سیرنگ خرد با مدیریت عامل آرمین کشاورزی دارای مجوز نشر محتوای دیجیتال است.

محصولات این شرکت تمامی محتویات نشر دیجیتال از جمله کتب، مقالات، فیلم های آموزشی، نرم افزار و ... را در بر می گیرد.

 

تماس با ما:

ایمیل: [email protected]

تماس از طریق واتس اپ یا تلگرام: ۰۹۳۵۹۶۶۳۵۹۵

توجه: امکان پاسخگویی تلفن مستقیم به هیچ عنوان وجود ندارد و تنها از طریق WhatsApp یا Telegram می توانیم پاسخگو شما عزیزان باشیم.

 

 

 

نظرات و پیشنهادات

ارائه محصولاتی با بهترین کیفیت و خوشنودی شما یکی از مهترین اهداف ما است و همواره سعی داریم با دریافت نظرات و پیشنهادات ارزنده شما دوستان خدمات خود را بهبود بخشیم. امیدواریم پیشنهادات و انتقادات خود را از ما دریغ نکرده و برای ما ارسال نمایید:

 

پیام خود را برای ما ارسال نمایید:

© دیاکو دانش افزار.

@DeyakoLTD

ما را در تلگرام دنبال کنید.

مشاهده کانال
بستن
X