درباره ما

شرکت پارسار سیرنگ خرد با نشان تجاری دیاکو دانش افزار در سال ۱۳۹۳ در راستای ارتقای سطح دانش و فرهنگ در ایران بزرگ و جهان تشکیل شد و تلاش دارد تا با ارائه محصولات دانشی بر بستر اینترنت، تولید انواع بسته‌های نرم‌افزاری، ارائه خدمات مشاوره و تولید محصولات فیزیکی در پیشرفت خرد، دانش و فرهنگ نه تنها در سرزمین پاک ایران بلکه در جای جای دنیا همکاری کرده باشد.

ما بر این باوریم که تمام انسان‌ها در هستی حقوقی برابر داشته و باید با کمک یکدگیر بتوانند زندگی سالم، پویا، به دور از جنگ و ستیز برای یکدگیر به ارمغان بیاورند. انسان‌ها نه تنها در برابر یکدیگر مسئول هستند، بلکه در برابر حیوانات، گیاهان و محیطی که در آن زندگی می‌کنند نیز مسئول بوده و بایست دانش و توان خود را در بهبود هرچه بیشتر در هستی بکار بندد (و نه تخریب و از بین بردن آن).

ما می‌توانیم با تکیه بر سه پند ایرانی «گفتار نیک، پندار نیک و کردار نیک» پاکی و درستی را به زمین برگردانیم و همواره بایست سعی کنیم تا «یادگیریم، یاد دهیم و یادگرفته‌ها را بکار بندیم».

 

شرکت پارسا سیرنگ خرد با مدیریت عامل آرمین کشاورزی دارای مجوز نشر محتوای دیجیتال است.

محصولات این شرکت تمامی محتویات نشر دیجیتال از جمله کتب، مقالات، فیلم های آموزشی، نرم افزار و ... را در بر می گیرد.

 

 

در هر لحظه در تلاش برای یادگیری مدام خواهیم بود تا بواسطه آن یادگرفته ها را در عمل پیاده سازی کرده و پیشرفت مدام را در محیط ایجاد کنیم و دانش‌های کسب شده در تئوری و عمل را با کمترین هزینه ممکن در اختیار دیگران قرار دهیم و با استفاده از آموزش، در پیشرفت دانش، فرهنگ و فن‌آوری در جهان بکوشیم.

 

یادگیری روز افزون دانش

ایجاد محصولات نوین

انتقال دانش به عموم با حداقل هزینه ممکن

کمک به ارتقا دانش، فرهنگ و فن‌آوری در دنیا

 

ما با ارائه محصولات دانش بنیاد و آموزش روش تهیه آنها بر اساس سیستم‎های خلاق آموزشی، در راستای ارتقای سطح دانش، فرهنگ و فن‌آوری ایران بزرگ حرکت کرده و دانش کسب شده در این مسیر را به جهانیان منتقل خواهیم کرد.

تماس با ما

۰۲۱۶۶۸۹۹۱۸۵

۰۹۳۵۹۶۶۳۵۹۵

۰۹۳۶۷۰۰۳۹۷۸

در حال حاضر به علت بیماری کرونا تنها خطوط بالا فعال هستند

پشتیبانی فروش:

۹۱۰۰۵۱۰۱–۰۲۱
تلفن همراه پاسخگو:
۰۹۳۶۷۰۰۳۹۷۸
ایمیل: info@deyako.com

نظرات و پیشنهادات

ارائه محصولاتی با بهترین کیفیت و خوشنودی شما یکی از مهترین اهداف ما است و همواره سعی داریم با دریافت نظرات و پیشنهادات ارزنده شما دوستان خدمات خود را بهبود بخشیم. امیدواریم پیشنهادات و انتقادات خود را از ما دریغ نکرده و برای ما ارسال نمایید:

 

پیام خود را برای ما ارسال نمایید:

© دیاکو دانش افزار.

@DeyakoLTD

ما را در تلگرام دنبال کنید.

مشاهده کانال
بستن
X